MSI MPG Z890I EDGE TI WIFI | Processor family Intel | Processor socket LGA1851 | Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2
- TootjadMSI
- Mudel: MPG Z890I EDGE TI WIFI
- Saadavus: 5
-
401€
MSI MPG Z890I EDGE TI WIFI | Processor family Intel | Processor socket LGA1851 | Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2 | Number of SATA connectors 2
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 189 mm |
| Gross height (mm) | 225 mm |
| Gross weight | 1.59 kg |
| Gross width (mm) | 189 mm |
| Net weight | 1.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 215 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 315.00 g |
| Plastic (No PET) | 79.00 g |
| Producer | MSI |
| Producer product name | MPG Z890I EDGE TI WIFI |
| Protsessori perekond | Intel |
| Protsessori pesa | LGA1851 |
| SATA-ühenduste arv | 2 |
| Tare weight (kg) | 0.39 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toetatud kõvakettaliidesed | SATA, M.2 |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.008037225 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: msi mpg z890i edge ti wifi processor family intel processor socket lga1851 supported hard disk drive interfaces sata, m2, mpg z890i edge ti wifi, msi, emaplaadid




